به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

  آبنما ها در میادین و شهرها نمادی از رودخانه، آبشار و طبیعت هستند. این جزء قدیمی معماری، در بسیاری از شهرهای جهان در اندازه و فرم های مختلف دیده می شود. در ابتدا آبنمای شهری فقط در میدان ها، پارک ها و باغ ها دیده می شد. امروزه این عنصر از مبلمان و تجهیزات شهری به خانه ها، ادارات، رستوران ها و بسیاری از مکان های عمومی و خصوصی راه پیدا کرده است. معمولا آب نماها با تجهیزات روشنایی و نورپردازی تزئین می شوند، تا فواره هایی نورانی از دل آن ها بیرون آید. امروزه آب نماها به اثری هنری در شهر تبدیل شده اند و طراحان و مجسمه سازان به خلق فرم های انتزاعی روی آورده اند. گلدان گستر پویان به معرفی تعدادی از زیباترین آبنماهای شهری پرداخته است.

 

 

این آبنمای شهری چهره ای آینه ای و غیر عادی دارد! توسط هنرمندی از چک طراحی شده و شبیه به غولی عظیم است که آب از دهانش سرازیر شده!

 

 

 

این آبنمای خیره کننده در مرکز خریدی در سنگاپور نصب شده است. اطراف این آبنمای شهری چندین رستوران وجود دارد و افراد هنگام غذا خوردن می توانند از تماشای نورپردازی آن لذت ببرند.

 

 

 

 

این آبنمای شهری در سیدنی نصب شده و شبیه به قاصدکی غول پیکر است. این اثر در سال ۱۹۶۱ به عنوان یادبودی از سربازان کشته شده در مصر، در سال های جنگ جهانی دوم، طراحی و اجرا شده است.

 

 

 

این شیر آب شناور در نقاط مختلفی از جهان مانند بلژیک، کانادا و چند شهر در اسپانیا نصب شده است.

 


 

این آب نما نمایشگر نیرویی است که اسیر شده و دائما تکرار می شود!

 

 

 

این آب نمای شهری و خانگی یکی از هنرمندانه ترین آبنماهایی است که تا به حال دیده اید! سازنده ی این اثر، هنرمندی از لهستان به نام Malgorzata Chodakowska است. او با ترکیب آب و برنز، چشمه هایی دیدنی خلق کرده است.

 

 

 

 

هنگامی که جریان آب به مجسمه ها راه پیدا می کند، فرشته ای برنزی ناگهان بال خود را می گشاید، دخترکی دامن باله به پا می کند و زنی از دستانش آب جاری می شود!

در این آبنماها، آب فقط یک عنصر تزئینی نیست، بلکه قسمتی از بدنه ی اصلی اثر است.

 

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group