به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

آلاچیق ها از جمله زیباترین سازه هایی هستند که درمحوطه باز ساخته می شوند. رایج ترین نوع آلاچیق نوع چوبی آن است. استفاده از چوب حس دوستی با طبیعت را افزایش می دهد. طرح های گوناگون و متنوعی از آلاچیق چوبی وجود دارد. برخی دارای سقف شیبدار و برخی سقف مسطحی دارند. برخی دارای باربیکیو برخی فاقد آن می باشد. در این بخش از سورن چوب مدل های شیکی از  آلاچیق ارزان قیمت و کم هزینه را برای شما آماده کرده ایم.

اگر محیط کوچکی برای آلاچیق دارید، و یا نمی خواهید بودجه ی زیادی را برای ساخت آلاچیق چویی در نظر بگیرید، آلاچیق های آماده شرکت گلدان گستر پویان بهترین گزینه برای شما هستند که با کمترین هزینه قابل اجرا هستند.

 

 

 

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group