به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

 

شاید تصور کنید که آب نما یکی از ارکان معماری امروزی می باشد ولی بهتر است بدانید که آبنما از اجزای معماری ایرانی خصوصا در طراحی باغ های ایرانی بوده است .

 

از دیرباز در فرهنگ ایرانی آب نماد پاکی و روشنی بوده و هم اکنون هم با دیدن آب حس سر زندگی و نشاط پیدا می کنیم باتوجه به شلوغی شهرها و درگیری ها و روزمرگی ما در شهرهای شلوغ و پرترافیک و سر صدا ، آبنما ها با به وجود آوردن چشم اندازی زیبا و صدای گوش نواز فراز و فرود این مایع زندگی شاید برای لحظه ای هم که شده ذهن  رهگذران را از مشغله ها و استرس و نگرانی خود جدا کرده و آرامش و شادی و هیجان را برای آن ها به ارمغان بیاورند.

 

ازاین رو در سراسر دنیا آبنماهای مدرن شهری یکی از اجزای مهم طراحی شهری به حساب می آید و جای آن در بسیاری از شهرهای شلوغ و پر از دود خالی می باشد . در کشور ما در دهه های 20 و 60 خورشیدی بیشتر میدان ها و پارک ها و شهرها دارای آب نما شده بودند که نمونه های زیبایی از این آبنما ها را در شهر تهران می توان اشاره کرد که متاسفانه بسیاری از آنها با راه اندازی ترن شهری(مترو) از میان برداشته شدند.

امروزه مدل های مختلف و متنوعی از آب نما های شهری طراحی و اجرا می شوند که از این میان میتوان به آبنما ریتمیک ، آبنما موزیکال و آبنما کف خشک اشاره کرد.

شرکت گلدان گستر پویان آمادگی طراحی، ساخت و نصب انواع آبنماها را برای شما مشتریان عزیز را دارد.

تلفن: 02155974954 موبایل: 09030301748 - 09126094067

 

 

 

 

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group