به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

آلاچیق فضایی است نیمه باز که عموما عملکردی استراحتی، تفریحی در فضای باز دارد. از آنجایی که در فضاهای لند اسکیپ و محوطه نیازمند محلی برای استراحت، گفتگو و صرف غذا داریم عموما کاربردی خواهد بود، تا در عین حفظ دید به محوطه، بر خلاف کانکس که سازه بسته تری است، سایه بانی مسقف برای استقرار ایجاد نماید. انواع آلاچیق عموما برای فضای مذکور به طور اختصاصی طراحی می شوند و یا از نمونه های پیش ساخته استفاده می شود.


مشخص است که در صورت امکان طراحی، محیطی مطلوب تر در فضای سبز شهری ایجاد خواهد شد. بخش مهم این سازه سقف این سازه است که در فضاهای سرپوشیده از فلاشینگ و در فضاهای نیمه باز از ترموود استفاده می شود. دیگر بخش مهم این سازه دیواره آن است که در برخی موارد دیواره هم در کار نیست و فقط بخشی از سازه در دیواره آن قرار می گیرد و گاهی اوقات نیز از دیواره های سبزی که بوسیله گیاهان پوشیده شده استفاده می گردد.


جنس و مشخصات سازه آلاچیق
آلاچیق پیش از هر چیز نیاز به یک سازه دارد که عموما این سازه از فلز و یا چوب است، از آنجایی که آلاچیق در فضای باز استفاده می شود باید به یاد داشت که در صورت استفاده از فلز از رنگ های اپوکسی و یا رنگ های پوشش دریایی برای کاور کردن استفاده شود و در صورتی که از چوب استفاده می کنیم حتما چوب ترمو باشد. بخش مهم سازه، سقف آن است که بسته به نوع طراحی از متریال های مختلف استفاده می شود.


نوع نصب
برای مثال در صورتی که سقف شیبدار است، نیازمند آهن کشی است تا پوشش سقف شیبدار بر روی آن اجرا شود و در صورتی که سقف شیبدار نباشد (عموما در آلاچیق هایی با طراحی مدرن) همچنین استفاده از چوب و شیشه نیز در دیواره ها کاربرد دارد و برای کف بنا بر نیاز از کفپوش و چمن مصنوعی استفاده می شود. اولین نکته همخوانی سبک طراحی در آلاچیق و فضاهای اطراف است. هارمونی با ساختمان های موجود و همچنین نوع باغ سازی و محوطه سازی از موارد ضروری است.

 

شرکت گلدان گستر پویان آماده طراحی، ساخت و نصب انواع آلاچیق در ویلاها و

فضاهای شهری می باشد. ⁦+98 933 925 1166⁩

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group