به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

سال 1399 با همه فراز و نشيب‌هايش سالي سرشار از علم و سازندگي در عرصه داخلي و اقتدار و سربلندي در پهنه بين‌المللي براي كشور عزيز جمهوري اسلامي ايران بود. خدا را شاكريم كه به ما توفيق خدمت در اين ميدان سازندگي عطا فرمود تا سهمي هر چند اندك در اين جهاد عظيم بر عهده داشته باشيم و باز هم قادر بي همتا را ‌سپاس مي نهيم كه به همه ما قدرت خدمت عطا فرمود تا در حد توان دين خود را در قبال مردم خوب کشور عزیزمان ادا نمائيم.


اكنون كه به آستانه سال 1400 قدم نهاده‌ايم، فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تبريك عيد نوروز آرزوي سلامت و سعادت براي همه پرسنل شرکت گلدان گستر پویان و خانواده هايشان، از تلاش و كوشش كاركنان خوب و صميمي در نيل به اهداف شركت تشكر و قدرداني مي‌نمايم.
از خداوند بزرگ مسئلت دارم كه به ما همدلي و توانمندي بيشتر عطا فرمايد تا در سال 1400 با سعي و تلاش زيادتر، زمينه ساز عملي بخشي از اين اتحاد و انسجام باشيم.

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group