به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

شرکت گلدان گستر پویان، تولید کننده مبلمان شهری کلاسیک و مدرن می باشد.
این شرکت موفقیت خودرا در سایه توجه خاص به نقش مهم عنصر فضا در مراکز مدرن شهری و هم چنین تبدیل مبلمان ساده خیابانی به محصولات شیک با هدف زیبائی بخشیدن به شهر به دست آورده است. حرکت در خط مقدم تکنولوژی که مشابه آن فقط در ژاپن، ایتالیا و امریکا وجود دارد، طراحی خلاق و ارائه راه حل های نو آورانه، این شرکت را در بخش مبلمان شهری به عنوان یک رهبر معرفی نموده است.


دیدگاه فنی و توجه به کیفیت بالای تولید، سهم قابل توجهی از بازار فروش مبلمان شهری را به شرکت گلدان گستر پویان اختصاص داده است. تلفیق مناسب عملکرد و زیبائی و پاسخ به هر نوع نیاز، دامنه وسیع کاربرد این محصولات را موجب گردیده است.
از فضاهای مدرن شهری، میادین، پارک ها و فضای سبز، بافت سنتی و تاریخی، مراکز دانشگاهی و فضاهای آموزشی، هتل ها، مراکز تفریحی و اماکن ورزشی، استادیوم ها ، شهرکهای مسکونی، فضاهای پذیرائی و اقامتی و کمپینگ ها، مراکز آبدرمانی، استخرها و پلاژها، باغشهرها و قدم گاه ها، ترمینال ها و فضاهای عمومی بسیار پرتردد گرفته تا باغ های خصوصی و ویلاها، هر روز عده بی شماری از مبلمان شهری شرکت گلدان گستر پویان استفاده مینمایند. سایه لطفشان همیشه برقرارباد.

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group