به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

شرکت تولیدی مبلمان شهری گلدان گستر پویان، فعال در صنعت مبلمان شهری با تنوع محصول بالا و قیمت تولیدی در خدمت شهرداری ها و دهیاری های محترم می باشد.

فروش اینترنتی مبلمان شهری روشی نوین با هدف ارتباط مستقیم تولید کننده با خریدار نهایی و کاهش قیمت می باشد. آیا می دانید در خرید و فروش آنلاین نیمکت ها، میز و صندلی پارکی و شهری با چه چالش هایی روبرو هستید؟ شناخت بهترین تولیدات و سفارش آنها باید بر اساس برخی ویژگی ها کمی و کیفی صورت گیرد که در نهایت منجر به خرید این محصولات با قیمتی استثنایی شود. کدام استان ها و شرکت ها در زمینه این تولید و عرضه مستقیم آنها در کشور فعالیت مستمر دارند؟

مبلمان و نیمکت های شهری تاثیر شگرفی در زیبا سازی محیط و هم چنین تامین نیازهای فرهنگی، روحی و عمومی شهروندان خواهد شد. این محصولات ویژگی های مهمی را دارند که سه نمونه از مهمترین آنها عبارتند از:

  • هویت مند بودن
  • زیبایی بخشی محیط
  • کاربردی بودن

بدون شک انواع مبلمان های شهری باید این سه ویژگی را دارا باشند تا بتوانند نیازهای تمام افراد را پاسخگو باشند. در همین راستا فروشندگان مدل های سنتی، مدرن و کلاسیک محصولات را با تنوع بالا از نظر شکل ظاهری و رنگبندی عرضه می کنند.

امکان سفارش غیر حضوری، مقایسه محصول، انتخاب و سفارش بر اساس رنگ و طرح مورد نظر و خرید عمده جدیدترین تولیدات از جمله مزایای خرید اینترنتی مبلمان شهری در کشور و به ویژه کلان شهرها به شمار می روند.

نکته آخر اینکه به علت تنوع  مبلمان شهری باید نمونه مناسب را بر حسب ویژگی های محیط، فرهنگ و آداب و رسوم منطقه مورد نظر انتخاب کرده و سپس سفارش و خریداری نمایید.

 

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group