به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

مبلمان شهری اجزای غیرثابت محیط های شهری است که به عنوان عناصر مکمل در میان فضاهای بین ساختمان¬ها و بناها قرار دارد. مبلمان شهری در تعریف شخصیت عملکردی فضاها نقش مهمی ایفا می کند و در چگونگی روحیه شهر و شهروندان بسیار مؤثر است.


با گسترش فزاینده شهرنشینی و افزایش جمعیت شهرنشینان و مشکلات ناشی از آن، فراهم آوردن امکاناتی برای رفاه حال شهروندان بیش از پیش ضروری می­نماید.
مبلمان شهری اجزای غیرثابت محیط­های شهری است که به عنوان عناصر مکمل در میان فضاهای بین ساختمان­ها و بناها قرار دارد. مبلمان شهری در تعریف شخصیت عملکردی فضاها نقش مهمی ایفا می­کند و در چگونگی روحیه شهر و شهروندان بسیار مؤثر است و امروزه شهرنشینی یکی از وجوه عمده شیوه زندگی محسوب می­شود؛ با توجه به رشد سریع شهرنشینی و ازدیاد جمعیت، نیازهای جامعه شهری اشکال متنوعی به خود گرفته است.
مشکلات شهرها فقط در ازدیاد جمعیت، ترافیک، گرانی، اقتصاد و نابسامانی­های زیست­محیطی خلاصه نمی­شود بلکه انواع ناهنجار­های رفتاری، مشکلات اجتماعی و فشارهای روحی و روانی ناشی از سیمای ناخوشایند بصری نیز خود دلایل کافی برای افزایش مسائل زندگی مدون شهری و تنگ­تر شدن عرصه در جامعه امروزی است.
این قسم از مشکلات به طور مستقیم با شهر و سیمای شهری در ارتباط است. بنابراین، توجه به مبلمان شهری نه­تنها یک رویکرد زیباسازی است بلکه در کنار آن کیفیت در محیط شهری و رضایتمندی شهروندان هم ارتقا داده می­شود. مبلمان شهری از جمله عناصر سازنده فضاهای شهری محسوب می­شوند که کمیت، کیفیت، زیبایی، راحتی دوام و محل استقرار آنها نقش بسیار اساسی در دستیابی به شهری زیبا و سالم دارد شهری که در آن شهروندان احساس آسایش کنند و حضور در آن را به نشستن در خانه ترجیح دهند که در نتیجه هدف غایی یک شهر ایجاد محیطی دلنشین و راحت برای مردمی است که در آن زندگی می­کنند.
مبلمان شهری و توجه به کیفیت محیطی در شهرهای امروز به عنوان عنصری تحول آفرین و درآمدزا که می­تواند چهره شهر را نیز به عنوان یک نماد داخلی و بین­المللی به همگان معرفی کند، شناخته می­شود. مبلمان شهری بخش زیادی از فعالیت­ها را در شهر سامان می­دهد و باعث بالا رفتن کیفیت برخورداری شهروندان از محیط پیرامون و افزایش رفاه و لذت آنها در فضاهای شهری می­شود.
بنابراین می­توان گفت مبلمان‌ شهری‌ علاوه‌ بر ایجاد کردن‌ فضایی‌ آرام‌ و دلپذیر می‌تواند بر زیبایی‌ و چشم‌نواز بودن‌ محیط‌ شهری‌ بیفزاید. مبلمان‌ در فضای‌ شهری‌ باید بر اساس‌ سلسله‌ مراتب‌ نیازهای‌ انسانی‌ باشد. اگر مهمترین‌ نیازهای‌ انسان‌ را عامل‌ بقا، امنیت‌ در شهر و احساس‌ تعلق‌ خاطر بدانیم‌، مبلمان‌ شهری‌ باید به‌ این‌ نیازهای‌ انسانی‌ پاسخ‌ دهد.
 ارتقاء کیفیت محیط شهری، افزایش سطح رضایت شهروندان، توسعه و گسترش ابعاد مبلمان و سایر شاخص­های رایج در کیفیت محیط خواهد داشت. در دنیای کنونی امروزی اهمیت طراحی تجهیزات و مبلمان شهری به حدی است که حتی از معماران شاخص فعال در زمینه طراحی صنعتی جهت طراحی و اجرای مبلمان و تجهیزات شهری دعوت می­شود.
این در حالی است که با استفاده از مبلمان مناسب و ایجاد فضایی مطلوب در شهر می‌شود رانندگی را از حالت اجبار و صرفا با هدف جابه‌جایی خارج و آن را تبدیل به یک سرگرمی لذت‌بخش کرد. عوامل مختلفی بر خشم شهری شهروندان تاثیرگذار است که یکی از دلایل آن نبود اثری از طبیعت در شهر است؛ ندیدن و نشنیدن طبیعت باعث تخلیه نشدن انرژی و در نتیجه افسردگی می‌شود. پس برای کاهش آسیب‌های روحی و روانی شهروندان که تاثیر مستقیم بر اجتماع دارد، موضوع زیباسازی فضا و منظر شهری و توجه به مبلمان شهری و تلفیق آن با طبیعت باید به عنوان یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری بیشتر مورد توجه قرار  گیرد.

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group