به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

آلاچیق یکی از عناصر مبلمان شهری است که کاریردهای فراوانی دارد. آلاچیق معمولا به عنوان سایبان مورد استفاده قرار میگیرد و محلی است مناسب جهت اتراق در فضای باز و فضای سبز . آلاچیق هم در بوستانها مورد استفاده قرار میگیرد هم در فضاهای شهری و ویلاها و همچنین باغ ها . بر اساس کاربردآللاچیق انواع مختلفی از آلاچیق ها طراحی و تولید میگردد .


انواع آلاچیق

    آلاچیق سیمانی
    آلاچیق تمام فلز
    آلاچیق تمام چوبی
    آلاچیق ترکیبی چوب و فلز
    آلاچیق سنگی
    آلاچیق پارچه ای
    آلاچیق ها ترکیبی

استاندارها در طراحی آلاچیق

در طراحی و تولید آلاچیق استاندرهای بسیار مهمی را باید رعایت کرد از ان جمله میتوان به ابعاد آلاچیق مخصوصا ارتفاع ان اشاره کرد ارتفاع آلاچیق نباید کمتر از ٢٢٠ سانتی متر باشد اما برای ارتفاع بیشتر باید ابعاد آلاچیق مد نظر قرار بگیرد مهمترین اصل در محاسبه ارتفاع آلاچیق سایه دهی آلاچیق است .

این عنصر از مبلمان شهری یکی از زیباترین و کاربردی ترین عناصر مبلمان شهری میباشد که در طراحی ان برای زیبایی بخشیدن به محیط نیازمند سلیقه و تخصص فراوانی میباشد .
یکی از نکات مهم در طراحی آلاچیق محاسبه به جهت نصب اسان آلاچیق میباشد . در مورد الاچیق های چوبی به جهت بالا بردن عمر مفید و کیفیت کار میاوان بر روی سقف آلاچیق از شینگل استفاده کرد که در مقالات بعدی در مورد این متریال کاملا توضیح داده خواهد شد.
شینگل یکی از بهترین و سبک ترین پوشش‌های سقف شیبدار است .
این نوع ورق سقف شیروانی بیشتر در سقف ویلاها و یا آلاچیق و سردرب و پیشانی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
سقف شیروانی شینگل خوشبختانه در حال حاضر توسط تولیدکننده شینگل ایرانی به صورت تک لایه لانه زنبوری و آجری تولید می شود که از نظر کیفیت با مدل های خارجی برابری می کند و همچنین شینگل ایرانی از نظر قیمت بسیار مناسب تر و به صرفه می باشد.

انتخاب رنگ با کیفیت یکی از مهمترین اصول در طراحی وتولید الاچیق های چوبی میباشد .

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group