به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

فلاور باکس (flower box) یک کلمه انگلیسی به معنی جعبه گل است.که در واقع نوعی گلدان شهری مدرن محسوب می‌شود. انواع فلاور باکس ها با توجه به نوع کاربری آنها دارای ساختمان ویژه ای هستند.که باید دقیقا متناسب با گیاهی باشد که در آن قرار دارد. به عنوان مثال برای درخت ها و یا نهال هایی که ریشه بلند دارند.استفاده از فلاور باکس های بلند بهترین راه است.تا گیاه رش کافی داشته باشد. امروزه به دلیل کمبود جا برای پرورش گیاهان به خصوص در خانه های شخصی استفاده از گلدان ها بهترین گزینه برای داشتن فضای سبز کوچک در خانه می‌‌باشد، که با اشغال کردن کمترین فضا بیشترین کاربردی را خواهد داشت.انواع فلاور باکس از نظر محل نصب
این گلدان های مدرن ها دارای انواع گوناگونی هستند که با توجه به نوع کاربری آن و محلی که برای نصب آن در نظر گرفته شده است، باید بهترین گزینه را انتخاب کنید. به طور معمول از فلاور باکس ها در پارک ها و فضاهای عمومی استفاده می‌شود که در ادامه این قسمت به انواع آن می‌پردازیم.

 
فلاور باکس دیواری
نوع اول فلاور باکس از معروف ترین و پرکاربرد ترین مدل ها است که امروزه بیشترین کاربرد را دارد. به دلیل کمبود فضا، معماران سعی در استفاده از فضاهای عمودی رادارند. کاشت گل و گیاه بر روی دیوارها هم یکی از دلایل محبوبیت فلاورباکس های طبقاتی است.

فلاور باکس زمینی
برای نوع دوم، می‌توان به فلاور باکس زمینی اشاره کرد که در پارک ها و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از گلدان های مدرن برای گیاهانی که نیازی به آبیاری زیادی ندارند، بهترین گزینه هستند و طی گسترده ای از گیاهان مانند گل بنفشه تا درختچه را در خود جای می‌دهند.

فلاور باکس پله ای
گلدان های پله ای بهترین گزینه برای کاشتن گل های زینتی در پارک ها و فضای سبز هستند که امروزه کاربرد بیشتری پیدا کرده اند. ساختمان این نوع از گلدان های مدرن به شکلی است که با اشغال کردن کمترین فضا بیشترین کاربری را داشته باشند. و زیبایی زیادی را ارائه دهند.


فلاور باکس معلق
فلاور باکس معلق نوع دیگری از این گلدان ها است.که در مکان های مختلفی مانند حیاط و بالکن خانه ها و همچنین در فضای سبز.از آن استفاده می‌کنند. این دسته از گلدان ها در سایزهای متنوعی ارائه شده.و باید کاملا مطابق با گل مورد نظر انتخاب شوند.


انواع فلاور باکس از نظر جنس بدنه
جنس بدنه گلدان های فضای باز متفاوت است.و با توجه به میزان بارش منطقه، آب و هوا و.فضای مورد نیاز باید تهیه شود. برای مثال جنس سفالی برای مناطقی با بارندگی زیاد مناسب نیست.

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group