به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

برای تجهیز کردن پارک ها و مکان های عمومی استفاده از سطل زباله مناسب ضروری است و باید از آنها به درستی و در فاصله های مناسب نصب شوند تا بیشترین کاربری را داشته باشد.


حجم سطل زباله های عادی باید حداقل 50 لیتر باشد اما سطل زباله های دیگر که در مکان های ویژه قرار دارند باید حجم هایی متناسب با کاربری داشته باشند.
ضوابط نصب سطل زباله به چهار دسته کلی تقسیم می‌شود که رعایت کردن آنها الزامی است و در صورت رعایت نکردن این قوانین نصب سطل زباله غیر استاندارد است و با برخورد قانونی رو به رو خواهد شد.

طراحی
اولین دسته از قوانینی که باید برای نصب سطل زباله شهری مورد استفاده قرار بگیرد ضوابط و قوانین مرتبط با طراحی سطل زباله ها است. یکی از قوانینی که باید به آن توجه کنید حجم سطل زباله ها است که همان طور که گفته شد باید برای تجهیز کردن شهرک ها از سطل زباله هایی با حجم حداقل 50 لیتر استفاده شود ولی برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد می‌توان حجم سطل زباله را از 50 لیتر به 100 لیتر تغییر داد.
ابعاد استاندارد برای سطل زباله هایی که برای تجهیز کردن شهرک ها مورد استفاده قرار می‌گیرند باید با مقطع 40 در 25 باشد و دارای ارتفاع 60 سانتی متری باشد که معادل 65 لیتر می‌باشد.
ار تفاع بالاترین نقطه سطل زباله از سطح زمین حداقل باید 120 سانتی متر باشد. و ارتفاع دهانه سطل زباله تا محافظ آن باید در کمترین حالت خود 15 سانتی متر باشد.

جانمایی
دومین دسته از ضوابط برای نصب سطل زباله رعایت کردن کردن فاصله سطل زباله ها از یکدیگر است. در خیابان های پر رفت و آمد فاصله سطل زباله ها از یکدیگر حداقل باید 30 متر باشد.
در مکان های امنیتی تا شعاع 50 متری نباید سطل زباله تعبیه شود که این قانون در بیشتر از 90 درصد از مکان های امنیتی در شهرک ها رعایت می‌شود. همچنین در مکان های پر رفت و امد و شلوغ استفاده از سطل زباله های اضافی توصیه می‌شود.

نصب
دسته سوم از قوانینی که برای نصب سطل زباله برای تجهیز کردن شهرک ها باید رعایت شود قوانین مربوط به نصب درست و اصولی سطل زباله در شهرک ها و یا ویلا ها است.
سطل زباله ها باید دقیقا به شکلی نصب شود که عمود بر زمین باشد و هیچ گونه شیبی به طرفین نداشته باشد. در صورتی که بتن کف با ضخامت لازم باشد به وسیله رول بولت فولادی و در غیر این صورت به وسیله فونداسیون اجرا می‌شود. اما برای نصب سطل زباله توسط میخ و پرچ روی زمین ها هر محل دیگر لازم است محل اتصال با غلاف کروی به شعاع 20 سانتی متر با هرمی به شعاع 30 سانتی متر پوشیده شود.

نگهداری
نگهداری درست و اصولی از سطل زباله های شهری که برای تجهیز کردن شهرک ها آخرین دسته از ضوابط و قوانین نصب سطل زباله هستند و می‌توان گفت از مهم ترین قوانین هم می‌باشد.
طبق این مورد از قوانین، سطل زباله ها باید در آخر هر روز توسط کارکنان شهرک و یا شهرداری تمیز شوند. البته در انواع دیکر سطل زباله ها دریچه هایی برای خالی کردن سطل زباله قرار دارد که راحت تر می‌توان سطل زباله را تمیز کرد.

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group