به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

انواع سطل زباله پارک ها سطل زباله یکی از مهم ترین ارکان تجهیز کردن شهرک ها و دیگر مکان های عمومی است که علاوه بر اهمیت زیادی که دارد دارای انواع گوناگون نیز هست.


سطل زباله پارک
سطل زباله هایی که در پارک ها مورد استفاده قرار می‌گیرند باید جنس مقاومی داشته باشند و همچنین باید گنجایش بالایی نیز داشته باشد تا به زودی پر نشود و خالی کردن آن برای کارکنان پارک راحت تر باشد.

سطل زباله شهری
سطل زباله شهری فلزی یکی از تجهیزات شهری مورد نیاز به منظور جمع آوری زباله های شهری می باشد. سطل زباله فلزی شهری با استفاده از پایه های آهنی طراحی شده بر روی سطح مورد نظر قرار می گیرد. مخزن این محصول به دلیل جدایی از سطح زمین ماندگاری بالایی دارد.

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group