به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

 

مبلمان شهری انواع نیمکت ، آبخوری ، سطل زباله ، ایستگاه دوچرخه ، ایستگاه اتوبوس کانکس آلاچیق تجهیزات پارکی تجهیزات ویلایی و.....

فروشگاه آنلاین گلدان گستر پویان، با مدیریت و تیم فنی مجرب، انواع سطل های زباله از جمله سطل زباله پارکی، فروش نیمکت فلزی و انواع نیمکت پارکی، اجرای انواع آلاچیق و عرضه نیمکت های مختلف، تندیس های متنوع و ... را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به مشتریان محترم عرضه می دارد.

 

تلفن:

02155974954

موبایل:

09030301748

09126094067

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group