به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

گاهی اوقات که از کار و مشغله های ذهنی خسته و ملول به دنبال یک فضایی برای استراحت کردن هستیم تا از مشغله های ذهنی و فکری دور شویم. آلاچیق با فضای دلنشین خود مکانی را مهیا کرده تا افراد در درون آن ریلکسباشند.

افراد با کمک سایبان آن نگران شرایط جوی نخواهند بود و فضایی امن برای گذراندن اوقات فراغت است. برای تفریحبه همراه خانواده و یا دوستان نیز می توانید از آلاچیق ها استفاده کنید. اکثر افرادی که در شهرها ساکن هستند از لحاظ روحی افت کرده و همواره نیاز به حضور در چنین مکانی را احساس می کنند، آلودگی صوتی، آلودگی هوا و فضای کسل کننده شهرها نیاز انسان ها را به بودن در فضای بی نظیر آلاچیق دوچندان می کند. می توانید همراه خانواده و افرادی که برای شما ارزشمند هستند بهترین لحظات زندگی خود را به ثبت برسانید. خاطرات ماندنی که در آلاچیق در کنار خانواده و دوستان در یاد می ماند بهترین دورانی است که می تواند برای افراد اتفاق بیفتد.

سفارش ساخت آلاچیق

اغلب افرادی که در این دوران در حال گذراندن عمر هستند، همواره افسوس وضعیت خود را می خورند که چرا با افرادی که برایشان ارزشمند هستند دور هم نیستند؟ این موضوع افراد را ناراحت کرده و آن ها سعی دارند تا از وضعیت خود بیرون بیایند بنابراین به فکر ساخت آلاچیق می افتند. سفارش ساخت آلاچیق می تواند شما را از فضای خسته کننده شهر دور کرده و شما را به رویاهایتان که دورهمی های خانوادگی است نزدیک سازد.
ساخت آلاچیق و کاربرد آن
همان گونه که اطلاع دارید برای ساخت آلاچیق باید از مصالح ساختمانی خاصی استفاده کرد. آلاچیق ها انواع گوناگونی دارند که از جمله آن می توان به آلاچیق چوبی، فلزی و ترکیب چوب و فلز اشاره کرد.
در حال حاضر جهان به سمتی پیش می رود که نیاز به زیبایی و دیده شدن را در افراد تقویت می کند. بنابراین تمام افراد تمایل دارند تا در جای زیبا و جذاب زندگی کنند. همین حس نیاز افراد را به ساخت آلاچیق و استفاده از آن سوق می دهد. آلاچیق در زیبایی باغ و حیاط خانه را دو چندان می کند. آلاچیق علاوه براین که فضایی را برای استراحت اعضای خانواده فراهم می کند در زیباسازی محوطه هم کمک شایانی می کند.

ساخت آلاچیق و کاربرد آن

یکی از مهمترین ویژگی های آلاچیق این است که خیلی ساده و سریع ساخته می شوند و نصب آن نیز زمان زیادی نمی برد. در حال حاضر بسیاری از رستوران برای ایجاد فضایی جذاب از آلاچیق کمک می گیرند. این سازه ها با نمای فوق العاده خود می توانند هر فردی را به سمت خود بکشانند. اندازه و ابعاد آلاچیق بنا به درخواست مشتری بوده و تعیین کننده ابعاد آن درخواست کننده آن است. برای ساخت آلاچیق نکات مهمی را باید مد نظر قرار دهید زیرا این سازه ها انواع مختلفی دارند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد. می توانید از کارشناس مربوطه درخواست کنید تا توضیحاتی را در مورد ویژگی های آلاچیق بیان کند.

۰تا ۱۰۰ ساخت آلاچیق چوبی
امروزه ساخت آلاچیق چوبی محبوبیت فراوانی پیدا کرده و تمام افراد سعی دارند تا از خصوصیات بی نظیر این سازه بهره مند شوند. از آلاچیق چوبی در باغ، باغچه، حیاط، فضای سبز محل کار و حیاط خلوت استفاده می شود. پیش از ساخت آلاچیق چوبی باید بدانید که به مهارت نجاریبرای ساخت آن نیاز دارید. ساخت آلاچیق به تعداد نفرات داخل آن بستگی دارد و هر قدر تعداد نفرات بیشتر باشد، سازه نهایی بزرگتر خواهد بود. پایه های آلاچیق چوبی را در بتن قرار داده و یا در لوله ای پر از سیمان فرو کرده زمانی که خشک شد آن را در حفره ای که از قبل در حفاری شده جایگذاری می کنیم.
پیش از شروع به ساخت آلاچیق چوبی چندین بار نقشه را مرور کرده و مطالب مربوط را مطالعه کنید اگر قسمتی از آن مبهم بود، از کارشناسان سوال نمایید. مهمترین بخش در ساخت آلاچیق چوبی دقت در ابعاد ارائه شده است. این میزان دقت در زیبایی و نتیجه نهایی سازه بسیار تاثیرگذار خواهد بود. نکته ای که لازم است در خرید چوب دقت کنید، طول، عرض و ارتفاع چوب است که در نتیجه پایانی موثر می باشد.

نحوه سفارش آلاچیق

آلاچیق سرپناهی است که افراد اوقات فراغت خود را در آن سپری می کنند. از آلاچیق در پارک های شهری و جنگلی، باغ ها و محوطه های گردشگری استفاده می شود. این سازه ها به صورت دائمی در یک مکان ثابت نصب می شوند و افراد را از خطرات تابش آفتاب، طوفان، باران های شدید و بارش برف حفظ می کنند. می توان این آلاچیق ها را مبلمان شهری دانست که به زیباسازی محوطه های مذکور کمک شایانی می کند. در گذشته از این سازه ها فقط برای افراد ثروتمند استفاده می شد ولی در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن ابزار و مصالح جدید هر فردی قادر به ساخت آلاچیق است. برای سفارش آلاچیق می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. شماره تلفن و سایر خطوط ارتباطی در سایت درج شده که با کمک گرفتن از آن ها می توانید با کارشناسان ارتباط بگیرید.

اجرای آلاچیق و مدت زمان نصب آن
همان گونه که در بخش های قبل گفته شد انواع مختلفی از آلاچیق ها طراحی، تولید و اجرا شده است. طبیعتا آلاچیق های فلزی نسبت به سایر آلاچیق ها سنگین تر هستند، همین موضوع در اجرای آن ها دخیل است. بعضی از آلاچیق ها پیش ساخته هستند و اجرای آلاچیق زمان بسیار کمی به خود اختصاص می دهد، ولی بعضی آلاچیق ها را در همان مکان ساخته و نصب می کنند که این موضوع کمی زمان به خود اختصاص می دهد. تنوع آلاچیق های چوبی از سایرین بیشتر بوده و طرفداران زیادی دارد. برخی از آلاچیق ها به گونه ای طراحی شده اند که نیاز به حفاری نداشته و قابلیت جا به جایی دارند.
برخی از افراد ترجیح می دهند اجرای آلاچیق آن ها دور باز باشد و برخی دیگر تمایل دارند تا دور بسته باشد. در هر صورت اجرای هر نوع آلاچیقی که مد نظر شماست می تواند زیبایی بی نظیری به محیط پیرامون هدیه دهد.

انواع آلاچیق و موارد استفاده آن
همان طور که پیش از این اشاره شد آلاچیق ها نیز انواع گوناگونی را به خود اختصاص داده اند که می توان آن ها را از جنبه های مختلف تفکیک کرد. یکی از مهمترین شاخصه ها برای تفکیک کردن آلاچیق ها، جنس آن ها است. آلاچیق های چوبی، فلزی و ترکیبی از این دو یعنی فلزی- چوبی برای اجرای آن استفاده می شود موردی که در نصب آلاچیق تاثیرگذار است نوع آب و هوایی می باشد که شما در آن ساکن هستید. در مناطقی مانند شمال کشور استفاده از آلاچیق چوبی مشکل ساز است، زیرا آب و هوای بارانی می توانند خیلی سریع چوب را ار بین ببرد. طراحی آلاچیق ها نیز در دسته بندی انواع آن موثر است. طراحی متفاوت هر آلاچیق موجب جذاب شدن و ایجاد فضایی دل انگیز در محوطه مد نظر خواهد شد.

 

در ساخت آلاچیق به چه مواردی باید توجه کنیم؟
برای ساخت آلاچیق باید به مواردی زیادی توجه داشت، این موضوع برای آن است که یک سازه ی مدرن و جذاب داشته باشید. اگر قصد دارید از آن در تمامی فصول حتی در زمستان استفاده کنید بهتر است دیوار آکاردئونی را برای آن انتخاب کنید. در ادامه نکاتی خدمت شما ارائه می شود که توجه به آن در کیفیت سازه موثر است.
• ابتدا باید مشخص شود آلاچیق شما چند ضلع خواهد داشت.
• اگر قصد دارید سازه شما کاملا پوشیده باشد ولی قابلیت رویت مناظر را داشته باشید می توانید دیواره هایی از شیشه برای آن در نظر بگیرید.
• محل آن را دقیقا مشخص کرده و زیرسازی های لازم را برای نصب موفق آن انجام دهید.
• زیبایی و جذابیت آلاچیق مورد تاکید همه است. بنابراین تمام موارد را جهت زیبایی بی نظیر آن رعایت فرمایید.
• لازم به ذکر است که آلاچیق های چوبی با محیط زیست سازگار بوده و حتی پس از تخریب نیز می توانید چوب های آن را دور بریزید.

 

 

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group