به فروشگاه و وب سایت اینترنتی گلدان گستر پویان خوش آمدید.

 

شما می توانید برای خرید انواع فلاور باکس در تهران، به فروشگاه آنلاین گلدان گستر پویان مراجعه نمایید و یا با تماس با این مجموعه سفارش خود را ثبت کنید. شرکت گلدان گستر پویان یک مجموعه فعال در زمینه طراحی و اجرا انواع فلاورباکس، ساخت انواع آلاچیق، اجرای انواع آبنماها، ساخت انواع تندیس و مجسمه و ... می باشد. یکی از سازه های این مجموعه فلاورباکس می باشد. ما در این مجموعه، با بهترین متریال انواع فلاور باکس را تولید و به شما عزیزان عرضه می کنیم.


۱) فلاور باکس دیواری در اصفهان: که بیشتر بصورت مکعب مستطیل و ۱۰۰* ۳۰* ۳۰ سانتی متر
۲) زمینی: که دست طراح را در شکل دهی به آن آزاد گذاشته و جلوه ای زیبا و متنوع ایجاد م یکند که شامل انواع شکل های هندسی و پلکان است.
۳) پله ای: علاوه بر زیبایی آبیاری راحت تر و تنوع گل ها را به همراه خواهد داشت.
۴) معلق: که در فضا با اتصال سیم بکسل به اشکال خاص امکان پذیر است.

 

 

 

 

شرکت گلدان گستر پویان ، متخصص در تولید و تامین انواع فلاورباکس و لوازم تزئینی پارک ها و خدمات شهری با استفاده از جدید ترین مواد پلیمری و جدیدترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

شرکت گلدان گستر پویان، با توسعه فعالیتهای پژوهشی ،زیباسازی و فروش مبلمان شهری مدرن ، اکنون از نمونه ترین شرکتها در زمینه زیباسازی شهرها و هنرهای شهری محسوب می گردد که با سیاستگذاری، راهبرد و هدایت امور زیباسازی درشهر سعی در آفرینش و توسعه شهری زیبا، شاد و سرزنده دارد تا تداوم بخش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی- اسلامی مردم این سرزمین باشد.
از جمله امتیازات و شاخص های تولیدات این شرکت داشتن وزن بسیار پایین ، زیبایی در هر محیط ، مقاوم در هر شرایط آب و هوا ، حمل و نقل آسان ، داشتن عمر طولانی نسبت به سنگ و بتون ، ترمیم آسان و سریع و ایجاد جلوه ای ویژه در نمای دور و تولید به اندازه های دلخواه میباشد.

Template Design:Dima Group